24 Mart 2019 Pazar
2017 yılının ilk personel toplantısı yapıldı

2017 yılının ilk personel toplantısı yapıldı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 2017 yılının ilk personel toplantısını gerçekleştirdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, personellerin motivasyonunu artırmak adına çalışmasında üstün başarı gösteren personelleri ödüllendirdi.

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılan personel toplantısına Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Meclis Üyeleri, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları, kurum müdürleri ve personeller katıldı.

BİR VÜCUDUN PARCASI GİBİYİZ

Başkan Tahmazoğlu, bu yılın ilk personel toplantısı düzenlediklerini belirterek, "Bu bir aile toplantısı. Her birimiz bir vücudun ayrı bir parçası gibi gayretle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Bu yıl inşallah Çanakkale'ye 20.000 öğrencimizi daha götüreceğiz. Herkesin 7/24 esasına göre çalıştığını biliyorum. Ancak daha farklı projeler ve fikirler şeyler üretmemiz gerekiyor. Bu anlamda her personel toplantımızda farkındalık ortaya koyan arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz." dedi.

Yapılan konuşmanın ardından, ayın personeli seçilen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nden Halime Cafer, Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü'nden Mustafa Kurt, birer tam altın ve takdir belgesi ile ödüllendirildi.

24.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz