21 Temmuz 2019 Pazar
AK Parti’den çevre temizliği çalışması

AK Parti’den çevre temizliği çalışması

“Çevre İçin Harekete Geç” Projesi kapsamında bir araya gelen AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları üyeleri, kentte çevre temizliği çalışması başlattı.

“Çevre İçin Harekete Geç” Projesi kapsamında bir araya gelen ve doğaya sahip çıkma adına Gaziantep Ak Parti Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından Kavaklık Parkında çevre temizliği çalışması başlatıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Av. Osman Toprak, AK Parti MKYK Üyesi H.Merve Tatar’ın da katılımı ile gerçekleştirildi.

AK Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Av. Kadir Karataş, “AK Parti Gençlik Kolları Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığımızın çevre ve doğa temizliğine duyarlılık oluşturmak adına 'AK Gençlik Çevre Hareketi' sloganımızla 81 ilimizi kapsayan eş zamanlı örnek bir etkinliğe imza atıyoruz. Daha yaşanabilir kentler ideali altında teşkilâtımızla ve yurttaşlarımızla bir araya gelerek bu farkındalık hareketimizi kentlerimizi çöplerden arındırarak başlatıyoruz. Bilmemiz gerekir ki en iyi temizlik kirletmemektir. Bizler gelecek nesillerimize daha temiz bir doğa bırakmak istiyorsak yarının doğasını bugünden korumaya başlamalıyız. Çünkü çevreyi kirletmek kendi varlığımızı yok etmektir. Kendimiz kadar yaratılanlara saygı duymamız bunu gerektirir. Bu vesile ile öncelikle bu etkinliğimize katkı sunan teşekkürü borç biliriz. Ve son olarak tüm insanlığa daha temiz bir çevrede mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileriz” dedi.

10.09.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz