3 Temmuz 2020 Cuma
Bahçeşehir tercih danışmanları öğrencilerle bir araya geldi

Bahçeşehir tercih danışmanları öğrencilerle bir araya geldi

Bahçeşehir Üniversitesi Tercih Danışmanları, Bahçeşehir Koleji Gaziantep Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek tercih sürecinde dikkat etmeleri gereken noktaları anlattı.

Veli ve öğrencilerin yoğun katılımıyla Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü’nde gerçekleşen bireysel toplantılarda aday öğrenciler, tercih danışmanlarıyla verimli görüşmeler gerçekleştirdiler. Tercih danışmanları, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında öğrencilerin merak ettiği soruları da yanıtladı. Öğrenciler; eğitim imkanları, BAU Global çatısı altında dünyanın dört bir yanında yer alan BAU kampüsleri, staj imkanları, burs olanakları hakkında kapsamlı bilgi aldı.

Bahçeşehir Üniversitesi, 3 kıtada, 10 ülkede, 9 üniversite, 3 dil okulu ile öğrencilerine dünya standartlarında eğitim sunuyor. Birbirinden farklı araştırma ve uygulama merkezleriyle de girişimci, yenilikçi ve bilimsel bir dünya üniversitesi olarak eğitimde sınırları kaldırıyor. Teknoloji dünyasının son gözdesi Blockchain, VR eğitimi, Uluslararası düzeyde hukuk ve robot üretimi ile öğrencilerin, yeni dünya düzenine uygun eğitim almasını sağlıyor.

26.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz