6 Haziran 2020 Cumartesi
Bayramlar, birlik ve beraberlik zamanıdır

Bayramlar, birlik ve beraberlik zamanıdır

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Konukoğlu, yayımladığı kutlama mesajında, manevi güzellikleri barındıran bir Ramazan ayını daha geride bırakırken, bayrama ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını belirtti.

İçinde pek çok güzellikleri barındıran bayramlarda neşe ve sevinçlerin evlerden evlere şehirlerden şehirlere yayıldığına vurgu yapan Konukoğlu, milletçe birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir bayram geçirmeyi temenni etti.

Ülke olarak son dönem yaşanan terör saldırıları nedeniyle bayramı buruk karşıladıklarını belirten Konukoğlu, saldırılarda şehit olan güvenlik güçlerini ve sivil vatandaşları bir kez daha rahmetle andı.

GSO Başkanı Konukoğlu, bayramların birlik beraberliğin simgesi olduğunu vurgulayarak, mesajında şunları kaydetti:

‘’Bayramlar gönüllerimizi en güzel dilek ve duygularla birleştirme, kardeşliğimizi pekiştirme, ihtiyacı olanların yardımına koşma, çocukları sevindirme zamanlarıdır. İnşallah bayramın mutluluğunu hep birlikte yaşarız, herkes gönlünce bir bayram geçirir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlarım. Bayramın tüm insanlığa huzur getirmesini, çatışmaların ve acı olayların yaşandığı İslam ülkelerinde de dayanışma, barış ve selamet ortamının yeniden tesis edilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim.’’

3.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz