19 Ekim 2019 Cumartesi
Çalınan televizyonunu istiyor

Çalınan televizyonunu istiyor

Gaziantep'te evine hırsız giren çift, çalınan evlilik cüzdanı ve çeşitli eşyalarından çok duvardan sökülerek alınan televizyonunu istiyor. Evlilik cüzdanından vazgeçen 66 yaşındaki Mustafa Bağcı, hırsıza seslenerek sadece televizyonu geri vermesini i

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Hoşgör Mahallesi Adsız Şehitler Caddesi’nde yaşayan 66 yaşındaki Mustafa ve Fatma Bağcı, geceyi oğlunun evinde geçirdi. Kendi evlerine geldiklerinde televizyonun çalındığını fark eden çift, evde yaptıkları incelemede yatak, yorgan, battaniye gibi bazı eşyalar ile evlilik cüzdanın da çalındığını fark etti.

ŞİKAYETÇİ OLMADI, HIRSIZA SESLENDİ

Hırsızlık olayının ardından şikayetçi olmayan Mustafa Bağcı, hırsıza seslenerek evlilik cüzdanından vazgeçtiğini belirtti. Eşyalarının hiçbirini geri istemediğini belirten Bağcı, sadece televizyonun geri getirilmesini istedi.

“YENİ BİR EVLİLİK CÜZDANI ÇIKARTIRIM"

Televizyonu için bir miktar para vermeye bile razı olduğunu vurgulayan Bağcı, "Eşimle beraber akşam oğlumda kaldım. Sabah eve gelince arka kapı açık durumdaydı. Baktım ki hırsızlar eve girmiş. Hemen evi kontrol ettik, televizyon, battaniye birkaç bakır kazan ve evlilik cüzdanımız almışlar. Tuvaletin penceresinden girmişler. Buradan hırsızlara sesleniyorum, Allah rızası için televizyonumu geri getirin. Başka bir şey istemiyorum. Gerekirse para da veririm, televizyonsuz duramıyoruz. Eşimle beraber yeni bir evlilik cüzdanı çıkartırız. Televizyonumuzu versinler yeter” diye konuştu.

25.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz