16 Haziran 2019 Pazar
Caniler gözaltında

Caniler gözaltında

Gaziantep’te buz kalıpları arasında parka bırakılan ve daha önce güvenlik kameraları tarafından vahşice dövülme görüntüleri ortaya çıkan 5 aylık bebek cesedi ile ilgili gözaltına alınan 3 kişi, adli makamlara sevk edildi.

Gaziantep'te vücudunun bazı bölgelerinde kesik ve morluklar bulunan ve buz kalıbı ile birlikte 100. Yıl Parkı içerisinde bulunan bebeğin vahşice dövüldüğü güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkmıştı. Olayı araştırmak için Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel ekip, Suriyeli anne İhlas El Baho, görüntülerde çocuğu vahşice dövdüğü görülen Ziyad El Abdullah ile aileye yardım ettiği ileri sürülen Cerrah El Abdullah isimli 3 Suriyeli şahsı gözaltına aldı. Anne İhlas El Baho'nun görüntülerle ilgili ifadesinde, ayrıldığı kocasından olan bebeğin sürekli ağladığı için şu an birlikte olduğu Ziyad El Abdullah tarafından dövüldüğünü söylediği öğrenildi. Sorgularının ardından zanlılar, Şehitkamil Devlet Hastanesinde alınan sağlık raporunun ardından adli makamlara sevk edildi.

Öte yandan, Abdullah'ın bebeğin öz babasının da kimliğinin belirlendiği, cenazeyi kabul etmesi halinde babaya teslim edileceği öğrenildi.

18.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz