17 Ekim 2019 Perşembe
Celal Doğan seçim startını verdi

Celal Doğan seçim startını verdi

Demokratik Sol Parti (DSP) Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celal Doğan, seçim çalışmalarına başladı. Doğan'ın ilk durağı Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şubesi oldu.

DSP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celal Doğan, seçim startını verdi. Doğan'ın ilk durağı Alevi Kültür Dernekleri Gaziantep Şubesi oldu. Ziyarette Alevi Kültür Dernekleri Gaziantep Şube Başkanı İsmet Kurt ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu. Doğan, "Seçim çalışmalarımızın ilk durağı Alevi Kültür Dernekleri oldu. Ülkemiz için, kentimiz için bir yola çıktık. Daha özgür bir Türkiye'yi yakalamak için çalışacağız. Zor günler geride kalacak. Sizi tebrik ediyorum. Birlikte çalışmamız halinde daha güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Bizim arkamızda bir Cumhur ittifakı yok, bizimki halk ittifakı. Bizler her zaman yanınızdayız. Cumhuriyetin temel harcı sizlersiniz. Alevi vatandaşlarımızdaki hoşgörü ile öyle güzel bir noktaya geldiniz. Gayretlerinizle bir hoşgörü ortamı oluşturdunuz. Sizler hiçbir zaman yara kaşımadınız, yaraları sardınız. Bundan sonra da Gaziantep özelinde size düşen görevler var. Gaziantep'te ne yazık ki dışlanmışlık had safhaya gelmiş durumda. İnşallah bunu da sizlerle birlikte tamir ederiz" dedi.

"BÜYÜK EMEKLERİNİZ VAR"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alevi Kültür Dernekleri Gaziantep Şubesi Başkanı İsmet Kurt, "Sizin bu kente büyük emekleriniz var, attığınız imzalar tartışılamaz. Çok büyük icraatlara imza attınız. İyi bir niyetle yola çıktınız, Memleketimiz için hayırlısı olsun" diye konuştu.

13.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz