24 Temmuz 2019 Çarşamba
Çeliktürk'ten 30 Ağustos kutlaması

Çeliktürk'ten 30 Ağustos kutlaması

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm milletimizin bayramını kutladı.

Türk ordusunun kendisinden kat kat güçlü işgalci ordulara karşı kazandığı Büyük Taarruzun, şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulayan İMO Şube Başkanı Çeliktürk, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Şanlı tarihimiz imkansız denilebilecek zaferlerle doludur. Kurtuluş Savaşı ve Büyük Taarruz da bu şanlı zaferlerin en önemlileri arasında yer almaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün komutanlığında kazanılan Büyük Taarruz, milletimizin vatan ve bağımsızlık aşkını, ordumuzun da cesaret ve kahramanlığını göstermesi açısından son derece önemlidir. Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlarken, başta büyük komutan ve devlet adamı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan için gözünü kırpmadan canını veren tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun."

29.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz