20 Temmuz 2019 Cumartesi
CHP’den eğitim projeleri

CHP’den eğitim projeleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Parti Okulu Eğitimleri sonucunda eğitim alan grupların gerçekleştirdiği projeler hayata geçmeye başladı.

Partinin her kademesinde zorunluluk haline gelmiş ve parti okuluna bağlı olarak eğitimlerin aralıksız gerçekleştirildiği projeler kapsamında yapılan eğitimlerle üyelerin partinin siyasal görüşleri ve programları hakkında fikir sahibi olmaları, eylem ve söylem birliğinde bulunmaları amaçlanmakta.

CHP Parti Okulu kapsamında İl Eğitim Koordinatörü ve Eğitim Sekreteri Ayten Baydar’ın organizasyonu ile yönetim kadrolarına verilen temel siyasi eğitim neticesinde uygulanan ve ekip ruhuyla gerçekleştirilen projeler sonucunda üniversite ve liseli gençlerle kahvaltıda buluşularak, Oğuzeli İlçemizde bir köy mezrası ağaçlandırıldı.

İl Başkanı Hayri Sucu ise konuşmasında verilen eğitimler neticesinde sol ve sosyal demokrat değerlerinin daha iyi öğrenilmesi gerektiğini vurgulayarak, özellikle gençlere gelecekleri olan bu ülkeye sahip çıkmaları önerisinde bulunup, projelerde emeği geçen katılımcılara teşekkür etti.

21.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz