20 Temmuz 2019 Cumartesi
Esnaf Odalarından GTO yönetimine ziyaret

Esnaf Odalarından GTO yönetimine ziyaret

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu ve beraberindeki heyet Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kuruluna tebrik ziyaretinde bulundu.

Heyeti kabulünde konuşan GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, “Kalkınmayı katma değer üreterek sağlayabiliriz” diyerek şunları ifade etti : “Gaziantep’in her alanda daha güçlü olması noktasında kurumlar arası işbirliğini çok önemsiyorum. Tüm kurumlar olarak önceliğimiz katma değer üretmek olmalı. İhracatta kg fiyatımızı yükseltmeliyiz. Enerjimizi ve potansiyelimizi katma değere yöneltmeliyiz. Bu noktada kurumlar arası koordinasyon ile önemli projelere imza atabiliriz, işbirliğine hazırız.”

GTO Meclis Başkanı Settar Konukoğlu da heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gazianteplilerin kent söz konusu olunca birlik ve beraberlik ruhu içinde çalışmaktan çekinmeyeceğini ve GTO olarak işbirliklerine hazır olduklarını söyledi.

GTO’nun sadece Gaziantep’in değil Türkiye’nin medarı iftiharı olduğunu dile getiren GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu GTO Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarı diledi. Küsbeoğlu, “Gaziantep’in ticari hayatını Ticaret Odası ile Esnaf Odalarının üyeleri şekillendiriyor. Bizler köklü ticaret kültürümüzü yaşatmak ve daha da ileriye taşımak için işbirliği içerisinde olmalıyız” şeklinde konuştu.

GESOB heyetini kabulde Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Meclis Başkan Vekili İbrahim Aksu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Koçak, Sayman Üye Sami Akay, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Özgüler, Bülent Evyapan, Kamil Tosun ve Halil Zengin de hazır bulundu.

10.02.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz