23 Şubat 2020 Pazar
Gaziantep Polisgücü çalışmalarını sürdürüyor

Gaziantep Polisgücü çalışmalarını sürdürüyor

Türkiye’nin hokey alanında ki Avrupa Temsilcisi Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek takımları Türkiye Hokey Federasyonunun 2019-2020 Salon Süper Ligi ikinci etabı için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’nin hokey alanında ki Avrupa Temsilcisi Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek takımları Türkiye Hokey Federasyonunun 2019-2020 Salon Süper Ligi ikinci etabı için çalışmalarını sürdürürken antrenmanda sürpriz yapan Başkan Mehmet Kaplan sporculara elleriyle baklava ikram etti. İki takımında Türkiye Şampiyonu olacağına inandığını ifade eden Kaplan Şubat ayı içerisindeki Avrupa Kadın ve Erkek Trophy ligleri içinde çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından düzenlenen 2019-2020 Sezonu Erkekler Salon Süper Ligi birinci etabını lider tamamlayan Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Takımını ve ilk etabı ikinci bitiren kadın takımı Alanya’da gerçekleştirilecek olan ikinci etap için çalışmalarına hız verdi. Süper Lig öncesi son antrenmanda sporcuları yalnız bırakmayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, Başkan Yardımcısı Celal Akarçay, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Akdağ ve Esin Dedemoğlu sporcularla uzun uzun sohbet ederek baklava ikram ettiler. Sporculara kendi elleriyle baklava yediren Başkan Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri süper ligden iki şampiyonluk kupası beklediklerini ifade ettiler. Antrenmanları yakandan takip eden Başkan Kaplan yaptığı değerlendirmede “Kulübümüzün kadın ve erkek takımları THF Süper Liginin şampiyon adayı iki takım. Birinci etaplarını başarıyla tamamlayan takımlarımız Alanya’da gerçekleştirilecek olan ikinci etap için yoğun bir şekilde çalışıyor. 28 Ocak 1 Şubat 2020 tarihleri arasında THF Erkekler Salon Hokey Süper Ligi ikinci etabı, 3 Şubat 8 Şubat 2020 tarihleri arasında ise THF Kadınlar Salon Hokeyi Süper Ligi ikinci etapları gerçekleştirilecek. Süper ligin iki şampiyonluk kupasını da Gaziantep’e getireceğimize inanıyoruz” dedi.

SÜPER LİGİN ARDINDAN AVRUPA ŞAMPİYONALARI BAŞLIYOR

Gaziantep Polisgücü Spor Klupü Başkanı Mehmet Kaplan   Türkiye Hokey Federasyonu tarafından düzenlenen 2019-2020 Sezonu Erkekler Salon Süper Liginin ardından Gaziantep’in ev sahipliğinde 14-16 Şubat 2020 tarihleri arasında Avrupa Erkekler Salon Hokeyi Trophy Şampiyonasının Alanya’da gerçekleştirileceğini, ardından 21-23 Şubat 2020 Avrupa Kadınlar Salon Hokeyi Trophy Şampiyonası için Litvanya’ya gideceklerini ifade ederek “2020 yılı içerisinde iki takımımızda açık ve kapalı alanda Avrupa Trophy Liginde mücadele ediyor. Şampiyonalardan ilki Alanya’da Gaziantep’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Ardından kadın takımımız Litvanya’ya gidecek. Türkiye’yi Avrupa Trophy liginde temsil eden iki takımımızın bu şampiyonalarda başarılı olması için gereğini yapıyoruz” dedi.

23.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz