11 Ağustos 2020 Salı
Gazişehir hızlı başladı

Gazişehir hızlı başladı

Tekerlekli Sandalye Süper Liginde mücadele eden Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı.

Çalışmalarını tam kadro Talat Özkarslı Spor Salonunda sürdürün Gazişehir’in antrenmanlarına Beşiktaş’tan kiralık olarak alınan Bulut Atabey’de katıldı.

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yöne sezona iddialı hazırlanıyor. Hedefini Lig ve Avrupa şampiyonluğu olarak belirleyen kırmızı-siyahlı basketçilere, Takım genel Menajeri Ramazan Taşkın baklava ikram ederek, “Yeni sezonun kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum. Yeni sezon hayırlı olsun” dedi.

Çalışmalarını Antrenör Muharrem Karakafa idaresinde devam ettiren Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımında moraller yerinde.

Yeni sezonda hedeflerinin büyük olduğunu belirten Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Muharrem Karakafa, “Geçen sezon hem lig şampiyonluğunu, hem de Avrupa Şampiyonluğunu kılpayı kaçırdık. Bu sezon bu hedeflerimizi tek tek gerçekleştirmek istiyoruz. Şu anda yeni sezon hazırlıklarımız başladı. Tam kadro yaptığımız çalışmalar oldukça olumlu geçiyor. Bir uzun oyuncuya ihtiyacımız vardı. Bu açığımızı Beşiktaş’tan kiralık olarak aldığımız Bulut Atabey ile kapattık. Takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Takımın yeni transferi Bulut Atabey, yaptığı açıklamada ise, “Hedefi olan büyük bir kulübe geldi. Burada arkadaşlarımla uyumlu çalışıp takıma katkı sağlamak istiyorum” şeklinde konuştu.

21.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz