15 Ağustos 2020 Cumartesi
GKV 2. ULUSAL FORUMU -KOLUF'19 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

GKV 2. ULUSAL FORUMU -KOLUF'19 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bu yıl 1-4 Temmuz 2019 tarihleri arasında ikincisini düzenleyeceği Gaziantep Kolej Vakfı II. Ulusal Forumu - KOLUF 2019 ile ilgili hazırlıkları tamamladı.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan GKV Özel Liseler Müdürü Mehtap Özdemir "Bu çalışma ile gençlerin kişisel-sosyal gelişimlerini desteklemek, onların liderlik, girişimcilik özelliklerini ortaya çıkarmak ve geliştirmelerini sağlamanın yanı sıra, topluma ve çevreye duyarlılık becerilerini geliştirmek, sosyo-kültürel düzeylerini en üst seviyeye çıkartmak amaçlanmıştır" dedi.

Geçtiğimiz yıl ilki başarıyla gerçekleştirilen Gaziantep Kolej Vakfı Ulusal Forumu - KOLUF etkinliğinin bu yıl ikincisinin 1-4 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacağını açıklayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir "Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bu yıl II.sini düzenleyeceği Kolej Vakfı II. Ulusal Forumu - KOLUF 2019 ile ilgili gerekli hazırlıklarını tamamlamıştır. Bu etkinlik lise öğrencilerinin belirli komiteler içerisinde bir araya gelerek güncel konuları tartışıp bir sonuca varmalarını ve vardıkları sonucu bir çözüm taslağı içinde sunmalarını sağlayacak ulusal bir konferanstır.Forumda tartışılacak konular; Türkiye'nin ekonomik, sosyal, kültürel, sanatsal, medya, uluslararası ilişkiler ve çevresel sorunları olacaktır.   Bu çalışma ile gençlerin kişisel-sosyal gelişimlerini desteklemek, onların liderlik, girişimcilik özelliklerini ortaya çıkarmak ve geliştirmelerini sağlamanın yanı sıra, topluma ve çevreye duyarlılık becerilerini geliştirmek, sosyo-kültürel düzeylerini en üst seviyeye çıkartmak amaçlanmıştır. Türkiye'nin farklı şehirlerinden farklı okulların katılımı ile gerçekleşecek Forum 1-4 Temmuz 2019 tarihinde GKV Özel Okullarında düzenlenecektir" dedi.

20.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz