22 Temmuz 2019 Pazartesi
GTB personellerinden yaşlılara ziyaret

GTB personellerinden yaşlılara ziyaret

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) personelleri, ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ dolayısıyla, Gaziantep Huzurevini ziyaret etti.

Gaziantep Ticaret Borsası çalışanları, ‘18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle, Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

GTB Genel Sekreteri Özgür Bayram ve beraberindeki GTB çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, borsa personelleri ellerini öperek sohbet ettikleri huzurevi sakinlerine yanlarında getirdikleri çiçeklerden taktim ettiler.

Huzurevinde kalan yaşlılarla tek tek ilgilenerek, istekleri konusunda bilgiler alan GTB Genel Sekreteri Özgür Bayram, “Sizler, bizlerin bu dünyadaki en kıymetli varlıklarımızsınız. Yaşamınız boyunca gerek aileniz ve evlatlarınız için gerekse de ülkemiz için sarf ettiğiniz emek ve fedakarlıkların karşılığını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tatlı bir tebessümünüz, huzurunuz ve sağlığınız bizler için en büyük mutluluk kaynağıdır” dedi.

Yaşlıların geçmişin aynası, geleceğin ise yol göstericisi olduğunu vurgulayan Bayram, sahip oldukları engin bilgi birikimiyle yaşlıların hayat tecrübelerine her zaman ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Bayram konuşmasında ayrıca huzurevi sakinlerinin yaşlılara saygı haftasını da kutlayarak, sağlıklı ve mutluluk dolu ömür dileklerinde bulundu.

Ziyaret, GTB personelleri ve huzurevi sakinlerinin hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

24.03.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz