23 Temmuz 2019 Salı
HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİNE OPERASYON

HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİNE OPERASYON

Gaziantep’te polis ekipleri tarafından hırsızlık olaylarına yönelik şüphelilerin yakalanması için operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda birçok suçtan arama kayıtlarının olduğu tespit edilen şahıslar yakalandı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, “Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerimizin Şehitkâmil bölgesinde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve şüphelilerinin yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalarda; 4 şüpheli şahıs yapılan operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. Yakalama sırasında görevli memurlara bıçak çekmek suretiyle mukavemette bulunan şüpheli şahıslar zor kullanılarak etkisiz hale getirildi.

 Gözaltına alınan şüpheli şahısların yapılan inceleme ve kontrollerinde; oto hırsızlığı, yağma (gasp), kredi kartı hırsızlığı gibi 6 adet olayı gerçekleştirdikleri ve bu suçlardan arama kayıtlarının olduğu tespit edildi.
 Şüpheli şahıslar haklarında yapılan yasal işlemlerin bitmesine müteakip adli makamlara sevke edilecektir” ifadelerine yer verildi.

16.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz