24 Temmuz 2019 Çarşamba
Limak Filarmoni Orkestrası Gaziantep'e geliyor

Limak Filarmoni Orkestrası Gaziantep'e geliyor

Sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra kültür-sanat alanında çalışmalara destek veren Limak Vakfı tarafından kurulan Limak Filarmoni Orkestrası, büyük beğeni toplayan Zeki Müren konserlerine devam ediyor. 

Dünyanın en önemli tenorları arasında gösterilen Murat Karahan'ın sanat yönetmenliğindeki orkestra, Türkiye turnesinin beşinci ayağı kapsamında Gaziantep'te sahne alacak. 19 Aralık 2017 Salı günü Mavera Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek konserde, Zeki Müren'in en sevilen şarkıları bambaşka bir yorumla izleyicilerle buluşacak.

Farklı alanlarda hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle, Türkiye'nin toplumsal kalkınmasına destek veren Limak Vakfı, Limak Filarmoni Orkestrası aracılığıyla sanata olan katkılarını da sürdürüyor. Çok sesli müziğin tanınması ve sevilmesi için çıktığı yolda ilk konserlerini geçtiğimiz ay içinde Ankara ve İstanbul'da veren Limak Filarmoni Orkestrası, büyük beğeni toplayan Zeki Müren konserlerini Türkiye'ye yaymak için harekete geçti. Limak Filarmoni Orkestrası'nın, Türkiye turnesi kapsamında 19 Aralık 2017 Salı günü saat 20:00'de Gaziantep Mavera Kongre Merkezi'nde vereceği konserde, Zeki Müren'in en sevilen şarkıları bambaşka bir yorumla izleyicilerle buluşturulacak.

13.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz