23 Temmuz 2019 Salı
M1 Gaziantep Avm araba kazandırdı

M1 Gaziantep Avm araba kazandırdı

M1 Gaziantep AVM’nin düzenlediği araba kampanyasında, bir kişi noter huzurunda yapılan çekilişle son model araba sahibi oldu.

M1 Gaziantep AVM’de her 75 liralık alışverişle 2017 model bir otomobil kazanma şansı yakalayan vatandaşlar noter huzurunda gerçekleşen çekilişi büyük bir merakla bekledi.

M1 Gaziantep AVM, her sene olduğu gibi bu yıl da müşterilerine son model bir otomobil hediye etti. ‘Bu Araba Ayakkabıdan Bile Ucuz’ sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında 24 Temmuz-29 Ekim 2017 tarihleri arasında 75 lira ve üzeri yapılan her alışverişte otomobil sahibi olmaya hak kazananlar çekilişte büyük bir heyecan yaşadı.

7’den 70’e herkesin büyük bir merakla beklediği çekiliş ise noter ve milli piyango yetkilileri tarafından gerçekleşti. 16 bin 763 kişinin otomobil sahibi olmaya hak kazandığı çekilişin şanslı ismi gerekli yasal işlemlerin ardından aracına kavuşacak.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Tüm müşterilerimizin son model bir SKODA SUPERB ACTIVE kazanma fırsatı yakalamasını istedik. Arabayı kazanan müşterimize hayır olsun diyorum” dedi.

6.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz