19 Nisan 2019 Cuma
MİLLETVEKİLİ UZER VE BAŞKAN TAHMAZOĞLU VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ   

MİLLETVEKİLİ UZER VE BAŞKAN TAHMAZOĞLU VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ  

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer Deniz Uzay Çatılı Pazar Yeri'nde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.

Günün her anında vatandaşlarla bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, bu kez Pazar yerinde bir araya gelerek hasbihal ederek geleceğin Türkiye'sini konuştular.

VATANDAŞ BAŞKANIMIZDAN MEMNUN

Pazarcılarla ve alışverişe gelen vatandaşlarla tek tek tokalaşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, "Deniz Mahallesi'ndeki pazar yerinde pazarcılarla ve pazarda alış-veriş yapan hemşerilerimizle çok güzel sohbetler yaptık. Yaptığımız görüşmelerde vatandaşlarımızın hükümetimizden memnun olduğunu gördük. Halkımızın bu düşüncelerini gördükten sonra önümüzdeki seçim ile ilgili düşüncelerimiz çok daha farklı noktalara gidiyor. Birileri olumsuz bir hava yaymaya çalışsada halkın bunlara itibar etmediğini, daha önceki seçimlerde olduğu gibi, Cumhurbaşkanımızın ve bizlerin yanında olduğunu görüyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na göstermiş olduğu ilgi bizi ayrıca memnun etti. Vatandaşlarımıza 'Belediye Başkanından memnunmusunuz' diye sorduğumuzda onun boynuna sarıldıklarını gördük. Belediyelerimizin yaptığı özverili çalışmalar bizlere gurur veriyor" dedi.

VATANDAŞIN İLGİSİ YOĞUN

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşın seçim öncesinde görüşlerinin olumlu yönde olduğunu belirterek, "Yaklaşık 15-16 yıldan bu yana Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hükümetimizin ve belediyemizin yapmış olduğu hizmetleri takdir ediyorlar. Vatandaşlarımız dolayısıyla durmak yok. Yola devam diyor. Bu da bizi son derece mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın hayır duasını alıp onların memnuniyetlerini görmek bütün yorgunluklarımızı alıp, çalışma şevkimizi arttırıyor" dedi.

 

20.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz