6 Nisan 2020 Pazartesi
MMO’da ilkler devam ediyor

MMO’da ilkler devam ediyor

Makina Mühendisleri Odası'nda "MAKİNA MOBİL” uygulamasına, şimdi de “MAKİNA PORTAL” eklendi.

Üyelerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Makina Mühendisleri Odası daha önce MAKİNA MOBİL uygulamasını üyelerinin hizmetine sunmuştu.

Teknoloji ve iletişim çağında, üyelerin odası ile daha hızlı etkileşime geçmesini ve daha kolay ulaşımını sağlamasını amaçlayan “MAKİNA MOBİL” uygulamasına, şimdi de “MAKİNA PORTAL” eklendi.

MAKİNA MOBİL uygulaması ile üyeler, eğitim, etkinlik, komisyon, yayın, haber, anlaşmalı kurumlar, iletişim, makina tv, aidat, iş mühendis, takvim, bildirim vb. birçok bilgiye cep telefonlarından hızlıca ulaşabilmektedirler. Odada katıldıkları eğitim, seminer, toplantı vb. etkinliklerde imza yerine karekod okutabilmektedirler. Oldukça faydalı olan bu uygulamaya bir yenisi daha eklendi.

Şimdi ise MAKİNA PORTAL ile üyeler, Odaya gelmeden ve zaman kaybetmeden bulundukları yerde, ofisinde, şantiyesinde, işyerinde online olarak üyelik belgelerini, şantiye şeflik belgelerini barkotlu olarak bilgisayarlarından alabilmektedirler. Aynı zamanda bu uygulama ile üyelik başvuruları, Serbest Müşavirlik Mühendislik Büroları Tescil Belgesi başvurularını da gerçekleştirebilmektedirler. Makina Portal’a üyeler Odanın web sitesi üzerinde ulaşabiliyor.

Zamanın çok değerli olduğu teknoloji ve iletişim çağında, MAKİNA PORTAL’ın üyelere oldukça faydalı olacağı öngörülmektedir.

22.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz