23 Nisan 2019 Salı
Nizip Ticaret Odası 2. Expomen Agro Fuarı'nda

Nizip Ticaret Odası 2. Expomen Agro Fuarı'nda

Nizip Ticaret Odası Kardeş Oda Menemen Ticaret Odası ile birlikte 2. Expomen Agro Fuarı'nı ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral ve MTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Gölpark Menemen'de düzenlenen 2. Expomen Agro Hayvancılık Et ve Süt Teknolojileri, Tarım ve Çiftlik Ekipmanları Fuarı'nda incelemelerde bulundu.

Menemen Ticaret Odası ev sahipliğinde 2. Expomen Agro Fuarı'nı ziyaret ettiklerini belirten Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, " 170 dönüm alanda kurulan ve İzmir'in ilk doğal göl parkı olama özelliğini taşıyan Gölpark Menemen'de düzenlenen fuarda üyelerimiz gıda ve tarım alanında yeni teknolojileri yerinde görme şansı elde ediyorlar." dedi.

Üyelerimizin yeni teknolojileri inceleme noktasında fuarların önemli olduğunu ifade eden NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü, "Bizlerde Nizip Ticaret Odası olarak bu yönde çalışmalar yapmaktayız. Fuarları yakından takip ederek sektörün gelişime katkı sunacak yeni gelişen teknolojileri üyelerimizle buluşturuyoruz. Ülkemizin 2023 vizyonunu yakalanabilmesi için firmalarımız ile birlikte fuarları ziyaret etmeye devam edeceğiz. Bu ziyaretin gerçekleşmesinde ve bizlere ev sahipliği yapan kardeş odamız Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral ve yönetim kurulu ve meclis üyelerine şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkürlerimi sunarım. " şeklinde konuştu.

20.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz