24 Temmuz 2019 Çarşamba
Nizip Ticaret Odası TSE belgesini yeniledi

Nizip Ticaret Odası TSE belgesini yeniledi

Nizip Ticaret Odası, Üyelerinin rekabet edilebilirliğini ve büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla üyelerine sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden Oda yönetimi ve personelleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Nizip Ticaret Odası TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi belge yenileme denetimini başarı ile geçerek kalite belgesini 3 yıl daha uzattı.

 

Kalite Yönetim Standardı çerçevesinde yapılan Belge Yenileme Tetkiki TSE Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Mehmet Yıldırım, TSE Tetkik Görevlisi Yılmaz Emektar, TSE Tetkik Görevlisi Adayı Mehmet Genç tarafından gerçekleştirildi. Denetime Nizip Ticaret Odası'nı temsilen ise NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Avşaroğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Kalite Yönetim Temsilcisi Dilek Süzer ve Oda personelleri de katıldı.

Denetimin ardından TSE Konya Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Mehmet Yıldırım; " Nizip Ticaret Odası tarafından TS EN ISO 9001:2008 standardına uygun kalite yönetim sisteminin uygulandığı tarafımızca yapılan denetim sonucunda görülerek belge kullanım hakkı yenilenmiştir. Nizip Ticaret Odası Yönetim Kuruluna ve Oda personeline hizmet kalitelerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ise denetimin başarı ile sonuçlanmasından duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Başkan Yardımcısı Polat; "Üyelerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve devamlılığı bizim için önemli. Belgemizin üyelerimize hayırlı olmasını temenni eder, belgenin yenilenmesi konusunda gayret gösteren herkese teşekkür ederim" diye konuştu.

26.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz