22 Temmuz 2019 Pazartesi
NTO kalite çizgisini yükseltmeye devam edecek

NTO kalite çizgisini yükseltmeye devam edecek

Nizip Ticaret Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Tarafından 26 Eylül 2017 Salı günü yapılan Akreditasyon belge yenileme denetimini Yönetim Kurulu ve personelinin özverili çalışmaları sonucunda başarıyla geçti.

Nizip Ticaret Odası'nın üyelerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla Akreditasyon çalışmalarına devam ettiğini belirten NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, "Akreditasyon Sistemi ile Odalar arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, Oda sisteminin iş dünyası nezdinde saygınlığının artırılması ve hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amaçlanmaktadır." dedi.

NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü, "Ülkemizde reel sektörün asli temsil mekanizması olan oda/borsaların hizmet kalitesi ve kurumsal kapasitesinin Avrupa ülkelerindeki emsallerinin seviyelerine çıkarılmasını amaçlayan Akreditasyon Sisteminin işler hale getirilmesi amacıyla Nizip Ticaret Odası Yönetimi ve personeli gayretli çalışmaları sonucu Akreditasyon belge yenileme denetimini başarıyla geçmiştir. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte göreve geldiğimiz yıllarda koyduğumuz beş yıldızlı Akredite Oda hedefine 2012 yılında ulaşarak Nizip'te bir ilki gerçekleştirdik. Bu belgenin sürdürülebilir olmasını sağlamak için Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz ve personelimiz büyük bir emek vermiştir. Tüm Yönetim Kurulu üyelerimize, Meclis üyelerimize, tüm personellerimize ve üyelerimize teşekkür ederim. Üyelerimize beş yıldızlı hizmet vermeyi ilke edinen Odamız kalite çizgisini yükselterek çalışmalarını davam edecektir." ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen denetime Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Denetçisi olarak Türk Loydu Endüstri ve Belgelendirme Bölümü Sistem Belgelendirme Birimi Baş Denetçi Haluk Ali Güneş katıldı.

Odamızı temsilen ise NTO Üst Yönetim Akreditasyon Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Meclis ve Akreditasyon Kurulu Üyesi Hüseyin Yaprak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Abdulkadir Akkuş, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri M.Ali Karabacak, Osman Alpaslan ve Ersin Özdemir de katıldı.

28.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz