4 Haziran 2020 Perşembe
NTO'dan "Ben Okuyorum, Gaziantep Okuyor" projesine destek

NTO'dan "Ben Okuyorum, Gaziantep Okuyor" projesine destek

Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan "Ben Okuyorum, Gaziantep Okuyor" Projesi kapsamında Nizip Ticaret Odası (NTO) ve Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile Nizip Çarşı Cami Meydanı'nda kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Kıymet Taş, NTO personelleri, Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve vatandaşlar da katıldı.

Gaziantep Valiliği tarafından yürütülen "Ben Okuyorum, Gaziantep Okuyor" projesini desteklediklerini belirten Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Kıymet Taş, "Nizip Ticaret Odası Başkanlığı'nın destekleri ve halkımızın katılımı ile kitap okuma etkinliği düzenliyoruz." dedi.

Nizip Ticaret Odası'nın böyle anlamlı bir etkinliğe vermiş olduğu desteğin kendilerini sevindirdiğini belirten Müdüre Kıymet Taş sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Nizip Çarşı Cami Meydanı'nda bayanların kitap okuması diğer vatandaşlarımıza referans olmuştur. Böyle bir projenin içerisinde yer aldığımız için çok mutluyuz. Şuan meydanda bulunan gençlerimize ücretsiz kitap dağıtımı yaptık. Amacımız kitap okuma oranını arttırmak ve her bireye kitap okuma alışkanlığını kazandırmaktır. Nizip Ticaret Odası'na koşulsuz şartsız eğitme vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise şunları ifade etti: "Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile çalışmaktan ve onlarla beraber hareket etmekten şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına bir kez daha memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Okulumuzun mesleki eğitime yapmış olduğu güzel çalışmaların yanın sıra böyle anlamlı etkinler içerisinde de yer almaktadır. Bizler de bugün "Ben Okuyorum, Gaziantep Okuyor" projesine destek olmak için kitap okuma etkinliğine katıldık. Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve bir Nizip'li iş adamı olarak eğitim camiası ile her zaman beraber yürümeye devam edecek ve eğitim camiasına verdiğimiz sözleri tutmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

17.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz