5 Temmuz 2020 Pazar
NTO'dan Reyhanlı Kaymakamlığı'na ziyaret

NTO'dan Reyhanlı Kaymakamlığı'na ziyaret

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Nizip Ticaret Odası (NTO) arasındaki birlikteliğin ve ticaretin güçlenmesi, işbirliğinin arttırılması ve geliştirilmesi amacıyla her iki odanın yönetim kurulu başkanları ve üyeleri Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan'nı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, kardeş odalar olarak yapılan çalışmalar hakkında Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan'a bilgiler verdi.

Katılımcıları makamında ağırlayan Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Nizip Ticaret Odası'na faaliyetlerinde başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Nizip Ticaret Odası başkanları tarafından Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan'a ziyaret anısına plaket takdim edildi.

Düzenlenen ziyarete NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mahmut İri, NTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri de katıldı.

14.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz