20 Eylül 2020 Pazar
Özdebir'in iki Türkiye şampiyonu GKV'den

Özdebir'in iki Türkiye şampiyonu GKV'den

Kuruluşundan bu yana 56 yıldır eğitim alanında ki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri katıldıkları Özdebir yayınları'nın ulusal deneme sınavında Türkiye Şampiyonluklarına imza attılar.

Özdebir Türkiye geneli deneme sınavlarında iki Türkiye birinciliği, bir Türkiye ikinciliği elde eden öğrencileri kutlayan Liseler Genel Müdürü Mehtap Özdemir öğrencilere başarı madalyası verdi.

Özdebir Yayınları tarafından 9. ve 10. sınıflar düzeyinde düzenlenen Türkiye genelinde düzenlenen deneme sınavı sonuçları açıklandı. Sınavda Türkiye şampiyonluklarına imza atan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Fen Lisesi öğrencileri 2 Türkiye birincisi, bir Türkiye ikinciliği kazandı. Aynı sınavda bir öğrenci de 1 Türkiye 9.'su oldu. Sınava katılan GKV Özel Fen Lisesinin diğer öğrencileri de çeşitli Türkiye derecesi elde etti. Sınav sonuçlarını değerlendiren Gaziantep Kolej Vakfı Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir başarıların tesadüf olmadığını ifade ederek öğrencileri kutladı. GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir sınav sonucunda dereye yapan öğrencileri "Gaziantep Kolej Vakfı Başarı Madalyası" ile ödüllendirildiler. Düzenlenen törende Özdebir sınav sonuçlarının yanı sıra kurum genelinde uygulanan Kazanım Değerlendirme Deneme Sınavlarında derece elde eden öğrencilere de GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir tarafından başarı madalyaları verildi.

28.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz