3 Haziran 2020 Çarşamba
Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi'nde karne heyecanı

Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi'nde karne heyecanı

Özel Sual Albayram Anadolu Lisesi öğrencileri karne alarak yaz tatiline girdi. Karnelerine kavuşmanın heyecanını yaşayan öğrenciler, büyük mutluluk yaşadı.

Okul kurucusu Suat Albayram, yoğun ve verimli bir yıl geçirdiklerini ifade ederek, öğrencilerine tatillerini en verimli şekilde geçirmelerini tavsiye etti. 

2018-2019 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi öğrenciler karnelerine kavuştu. Öğrenciler, yaklaşık 2,5 ay sürecek yaz tatilinin başlamasına sevinirken, okul ve arkadaşlarından uzak kalmanın da üzüntüsü yaşadı. Bir yıllık okul döneminin sonuna gelen öğrenciler ve öğretmenler sevinçle burukluğu aynı anda yaşadıklarını dile getirdi.

EĞLENİN, KİTAP OKUYUN

Okul kurucusu Suat Albayram, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek tüm öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti. Albayram, öğrencilerine tatillerini en verimli şekilde geçirmelerini tavsiye etti: "Eğlenin ve kitap okuyun." Albayram, haftasonu gerçekleşecek üniversite sınavına girecek öğrencilerine de başarılar diledi.

DUYGUSAL VEDA

Duygusal anların yaşandığı karne dağıtım töreninde vefa örneği de sergilendi. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında okulda görev almayacak öğretmenlere Suat Albayram tarafından emeklerinden ötürü teşekkür belgesi verildi. Görevinden ayrılan öğretmenler gözyaşlarına hâkim olamadı.

Karne dağıtımının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla tören sona erdi. Öğrenciler, törenin ardından öğretmen ve arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

14.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz