24 Temmuz 2019 Çarşamba
Şahinbey Belediyesi atık poşeti dağıttı

Şahinbey Belediyesi atık poşeti dağıttı

Şahinbey Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nı sağlıklı ve hijyenik ortamlarda geçirebilmeleri için 280.000 adet kurban atık poşeti dağıttı.

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından İlçe genelinde çevreyi korumak, kötü kokulara engel olmak ve vatandaşların kurbanlık et ve sakatatları muhafaza etmesi için yaklaşan Kurban Bayramı öncesi 280.000 adet Kurban Atık Poşeti dağıtımına başladı. Şahinbey Belediyesi tarafından ilçe genelinde vatandaşlara dağıtılan Kurban Atık Poşetleri muhtarlıklar, pazar yerleri ve merkezi camilerde de dağıtımı gerçekleştirildi. İlçe genelinde 17 ayrı alanda kurban kesim yeri belirleyen Şahinbey Belediyesi, aynı zamanda kurban kesim yerlerinde de kurban atık poşeti dağıtımı yapacak.

Kurban Bayramının rahat ve huzurlu bir şekilde geçirilmesi için Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan hazırlıkları takdirle karşılayan vatandaşlar, dağıtılan Kurban Atık Poşetleri ile çevreyi kirletmeden kurban atıklarını poşetleyeceklerini belirterek, bu uygulamadan dolayı Şahinbey Belediyesi'ne teşekkürlerini ilettiler.

17.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz