20 Mart 2019 Çarşamba
Şahinbey zabıtası 24 saat hizmette

Şahinbey zabıtası 24 saat hizmette

Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2017 yılı içerisinde 74.368 iş yerini denetledi.

Şahinbey Belediyesi Zabıta ekipleri halkın sağlıklı ürünler tüketebilmesi için birçok iş yerine denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşların daha sağlıklı ve hijyenik ürünler tüketmesi için bir çok projeye imza atan Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri iş yerlerinde hijyen kurallarına uyulmasına büyük önem veriyor.

Amaçlarının vatandaşın sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak olduğunu kaydeden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, zabıta ekiplerinin günün 24 saati görev başında olduğunu ve büyük bir özveri ile çalıştığını söyledi.

Zabıta ekiplerinin günün her saatinde görevlerinin başında olduğuna dikkati çeken Başkan Mehmet Tahmazoğlu: "Zabıta ekiplerimiz vatandaşlardan gelen her türlü şikayeti dikkate alarak, konuyla ilgili gerekli çalışma ve denetimleri anında yapmaktadır. Gıda ve bozuk ürün konularında vatandaşlarımız da duyarlı davranmalı. Her türlü şikayet ve ihbarlarını zaman geçirmeden belediye veya zabıta ekiplerine bildirmeliler. Bu sayede insan sağlığını tehdit eden unsurlar, vatandaşımıza zararı dokunmadan engellenecektir" dedi.

2.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz