2 Ağustos 2021 Pazartesi
Şahinbey'in sosyal tesis ağı genişliyor

Şahinbey'in sosyal tesis ağı genişliyor

Şahinbey Belediyesi Şahintepe Mahallesi'ne yaptırdığı Şahintepe Sosyal Tesisi'nin çalışmalarını tamamlayarak vatandaşın kullanımına sundu.

Henüz resmi açılışı yapılmayan Şahintepe Sosyal Tesisi 1883.14 m2 alan üzerine inşa edildi. Şahintepe Mahallesi'ne yapılan ikinci sosyal tesis olan Şahintepe Sosyal Tesisi'nde 2 bay 2 bayan toplam 4 taziye evinin yanısıra eğitim sınıfları da bulunuyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahintepe Mahallesine yapılan sosyal tesisin hem taziye evi hem de sosyal tesis olarak hizmet vereceğini belirtti.

TAZİYE EVLERİ ÇOK ÖNEMLİ HİZMET

Şahintepe Sosyal Tesisi'nde taziyeleri kabul eden Tabur ailesinden Cuma Tabur "Taziye evleri çok önemli bir hizmet. Öncelikle bunu yapan ve yapılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Herkesin cenazesi ve taziyeleri oluyor. Bu durumlarda taziye evleri çok büyük önem taşıyor. Gelen misafirlerimizi rahatça ağırlayabiliyoruz. Kendi evimizde olsa bu kadar misafiri aynı anda ağırlamamız mümkün değil. Bu nedenle taziye evlerinden memnunuz. Tüm belediyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Tabur ailesine taziye ziyaretinde bulunan İbrahim Mercan ise "Belediyelerimizin hizmetlerinden memnunuz. Taziye evleri vatandaşlar için bulunmaz nimettir. Yazın serin, kışın sıcak ortamda taziyeye gelen misafirler rahat ediyorlar. Herşey düşünülmüş. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Taziyeleri Şahintepe Sosyal Tesisi'nde kabul eden Fahri Tabur, taziye evlerinin sayesinde misafirlerini daha rahat ağırlaya bildiğini belirtrek 'Çok güzel bir hizmet. Çayından şekerine kadar her türlü hizmet veriliyor. Taziye evlerinde misafirlerimizi rahatça ağırlaya biliyoruz. Allah Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'ndan razı olsun" dedi.

10.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz