18 Ağustos 2019 Pazar
Şehitkamil’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor

Şehitkamil’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor

Şehitkamil Belediyesi tarafından Fıstıklık Mahallesi’nde altyapısı tamamlanmış noktalarda sıfır asfalt çalışması yürütülüyor. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfaltlama çalışmaları, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçenin hızla gelişen mahallelerinden biri olan Fıstıklık Mahallesi’nde altyapı ve üstyapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda başlatılan kapsamlı asfaltlama çalışması devam ediyor. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları kısa sürede tamamlanacak ve yeni modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak. Yürütülen çalışmaların memnuniyet verici olduğunu vurgulayan mahalle sakinleri, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

Mahallede yürütülen asfalt çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Fıstıklık Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, şu açıklamayı yaptı:

“Öncelikle mahallemizde yürüttüğü çalışmalardan dolayı Şehitkamil Belediyemize teşekkür ederim. Şehitkamil Belediyemiz, mahallemizdeki altyapı ve üstyapıları çalışmaları tamamlanan yerlerde şuan asfalt çalışması yapıyor. Yeni bir mahalle olmamıza karşın mahallemizde hızla nüfus artışı yaşanmaktadır. Belediyemiz, mahallemizdeki eksiklikleri anında gidermek adına çalışma yürütüyor. Bugün de mahallemizde kalabalık bir ekiple hummalı bir asfalt çalışması yürütülüyor. Mahalle halkımız kışı çamursuz yollarda geçirecek. Vatandaşımız, çalışmalar tamamlandığında yapılan yolları kullanacak. Mahallemizde çok güzel çalışmalar yürütüldü ve yürütülmeye devam ediyor. Çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

8.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz