23 Temmuz 2019 Salı
Seyrantepe mahallesinde asfaltsız yol kalmayacak

Seyrantepe mahallesinde asfaltsız yol kalmayacak

Şehitkamil Belediyesi, Seyrantepe Mahallesi’nde bir taraftan yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan altyapısı tamamlanan yollarda asfalt çalışmasına başladı. Asfaltlama çalışmalarıyla birlikte Seyrantepe Mahallesi’nde asfaltsız yol kalmayacak.

İlçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarıyla vatandaşın modern yollar kullanmasına zemin oluşturan Şehitkamil Belediyesi, çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Seyrantepe Mahallesi’nin birçok bölgesinde yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmalarını tamamlayan Şehitkamil Belediyesi, altyapısı da tamamlanan bölgelerde asfalt çalışmalarına başladı. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan yollarda asfalt çalışması yaptı. Yürütülen asfalt çalışması mahalle halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

MAHALEMİZDE ASFALT KONUSUNDA ÇOK BÜYÜK ÇALIŞMALAR OLDU

Seyrantepe Mahallesi’nin hızla büyüyüp geliştiğinin altını çizen Seyrantepe Mahalle Muhtarı Mehmet ince, “Mahallemizin hızla büyüyüp gelişmesinden dolayı Şehitkamil Belediyemiz tarafından imara açtığı bir çok bölgede yol açma çalışmaları başlattı. Bir taraftan yol açma çalışmaları devam ederken, diğer taraftan açılan yolların altyapılarının da tamamlanmasıyla birlikte asfalt çalışması başlatıldı. Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Tabi birçok bölgede açılacak yollarımız var, asfaltlanacak bölgelerimiz var. Bunların içinde bulunan Abdülkadir Konukoğlu Bulvarına bağlantı yolumuz Şehitkamil Belediyesi tarafından açılıyor. İnşallah en kısa sürede oranın da asfaltı yapılıp, vatandaşlarımıza hizmet olarak sunulacak. Son 4 yıl içerisinde gerçekten Seyrantepe Mahallesi’nde asfalt konusunda çok büyük çalışmalar oldu. Şehitkamil Belediye Başkanımız önderliğinde, bütün isteklerimiz yerine getirildi. Tabi mahallemiz hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda olmasından dolayı ihtiyaçlarımız da gün geçtikçe artıyor. Şehitkamil Belediyemiz de bu ihtiyaçları karşılamak adına gelinden gelen gayreti gösteriyor. Ben bu konuda hem şahsım hem de mahallem adına yapılan hizmetlerden dolayı başta Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerden memnunuz, bu tür çalışmaların devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

MAHALLE SAKİNLERİ OLARAK ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ

Yapılan asfalt çalışmasından memnun kaldıklarını dile getiren mahalle sakinlerinden Mehmet Polat, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından yol açma çalışmaları devam ediyor. Açılan yeni yollarla birlikte mahallemiz giderek büyüyor ve gelişiyor. Açılan yolların da alt yapısının tamamlanmasıyla birlikte belediyemiz, güzel bir asfalt çalışması yapıyor. Ekiplerimiz, hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Şehitkamil Belediyemiz gerçekten çok güzel hizmetlere imza atıyor. Bunun dışında mahallemizde ne tür eksik varsa Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu tarafından anında giderilmeye çalışılıyor. Mahalle sakinleri olarak yapılan asfaltlama çalışmalarından dolayı çok memnunuz. Yapılan asfaltlama çalışmalarıyla birlikte mahallemizde asfaltsız yol kalmayacak. Yapılan bu çalışmalardan dolayı Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

21.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz