9 Temmuz 2020 Perşembe
TAHMAZOĞLU, ESNAFI ZİYARET ETTİ

TAHMAZOĞLU, ESNAFI ZİYARET ETTİ

Yaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, bu kez Perilikaya taksi durağı ve mahalle esnafını ziyaret etti.

İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

ESNAFIMIZIN FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Genç, yaşlı tüm vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey’in gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile insan merkezli çalışmalar yaptık. Nasıl daha iyisini yaparız diye çalışıyoruz. Her türlü imkânı esnafımızın ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. Yaptığımız çalışmaları esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi.

BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ

Şahinbey’de yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını kaydeden esnaflar ise, “Başkanımız sık sık bizleri ziyaret ediyor. Kendisini aramızda görmek bizleri çok mutlu ediyor. Daha önceleri görmediğimiz hizmetleri başkanımızın döneminde gördük. Başkanımıza bizleri ziyaret ettiği için ve Şahinbey’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

16.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz