19 Şubat 2019 Salı
Tahmazoğlu, “Vatandaşa hizmet için varız”

Tahmazoğlu, “Vatandaşa hizmet için varız”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye çalışanları ile bir araya gelerek, motivasyonlarını artırma adına personel toplantısı düzenledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, personellerin motivasyonunu artırmak adına çalışmasında üstün başarı gösteren personelleri ödüllendirdi. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan personel toplantısına Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye başkan yardımcıları kurum müdürleri ve personeller katıldı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, hızla büyüyen Şahinbey'de önemli hizmetler yapıldığına dikkati çekerek, "Şahinbey hızla büyüyen bir ilçe, yapmamız gereken çok işimiz var. Şu anda 1.200.000 kişiye hizmet götürüyoruz. Göreve geldikten sonra Suriyelilerle birlikte 500.000'den fazla nüfus artışı yaşandı. Bir taraftan eskinin düzeltilmesi, bir taraftan eksik kalan hizmetlerin tamamlanması ve yeni gelen 500.000 kişiye hizmet üretmek, gerçekten de kolay bir şey değil. Şu anda belediyemizin 120 ayrı noktada inşaat çalışması var. 582 parkın yapımını tamamladık ve 25 tane de bu yıl içerisinde tamamlanacak olan parkların çalışmalarını yapıyoruz. Bir işin iyi gitmesi için her aşamasında çok ince takip ve herkesin görevini en iyi şekilde yapması gerekiyor. Bu kadar yapılan işe karşılık milletimizin de bizlere karşı bir teveccühü ve duası var. Herkeste katkısı nispetin de o duadan nasibini alıyor. Yapılan hizmetten vatandaş memnunsa ona göre hem bu dünyada hem de öbür dünyada karşılığını alacağız. Peygamber Efendimiz (S.A.V) 'İnsanların faydalısı, İnsanlara Hayırlı Olandır' diye buyuruyor. Başka insanlara ne kadar fayda sağlaya biliyorsak, amel defterimiz de o derece doluyor" dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu Kanun Hükmünde Kararname ile taşeron işçilerin kadroya geçişlerine de değinerek personeli tebrik etti

Yapılan konuşmanın ardın Başkan Mehmet Tahmazoğlu, başarılı personellerden Hamza Türk, Tayfun Tiryaki ve Mehmet Polat'a teşekkür belgesi ve Cumhuriyet altını verdi.

20.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz