19 Eylül 2019 Perşembe
ÜNVERDİ, TOBB 75. GENEL KURULU'NDA DİVAN HEYETİNDE GÖREV ALDI

ÜNVERDİ, TOBB 75. GENEL KURULU'NDA DİVAN HEYETİNDE GÖREV ALDI

Ankara'da gerçekleştirilen TOBB 75. Genel Kurulu'nda Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi Divan Kurulu'nda görev aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bakanlar, Milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve kongre üyelerinin katılımıyla Ankara'da gerçekleştirilen TOBB 75. Genel Kurulu'nda Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi Divan Kurulu'nda görev aldı.

TOBB Genel Kurulu'na Gaziantep Sanayi Odası delegeleri; TOBB Tekstil Sanayi Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ile birlikte Adil Sani Konukoğlu, Adnan Ünverdi, Mustafa Topçuoğlu, Cevdet Akınal, Metin Yıldırımdemir, Cemil Turgay Direkçi, Metin Erturhan, Sami Konukoğlu ile Genel Sekreter Kürşat Göncü katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde yapılan Genel Kurul'da GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Divan Kurulu'nda görev aldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı programda bu yıl ilk kez düzenlenen Oda/Borsa Proje Yarışması'nda Gaziantep Sanayi Odası'na, Mesleki Eğitim ve İstihdam kategorisinde finale kalan ilk 5 proje arasında yer almasından dolayı plaket verildi.

Programın sonunda M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Adnan Ünverdi'nin de yer aldığı Divan Kurulu tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye takdiminde bulunuldu.

2.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz