4 Nisan 2020 Cumartesi
Vali Gül’den Uğurlu Thermal Otel’e ziyaret

Vali Gül’den Uğurlu Thermal Otel’e ziyaret

Gaziantep Valisi Davut Gül, Uğurlu Thermal Hotel & Spa ’ni ziyaret ederek otelde verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Güneydoğu bölgesinden ve Türkiye genelinden yoğun olarak tercih ettiği Uğurlu Thermal Hotel & Spa bir çok alanda hizmetleriyle sağlık turizminin gelişmesine de önemli katkı sağladığını ifade eden Uğurlu Thermal Hotel & Spa Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uğurlu, Vali Gül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yapılan ziyaret esnasında Uğurlu Thermal Hotel & Spa Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uğurlu’ya böyle bir tesisin Gaziantep’e ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine kazandırıldığı için övgü mesajları verdi.

Uğurlu Thermal Hotel & Spa Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uğurlu, Turizm İl Müdürü Mehmet Bülent Öztürk, Şahinbey İlçe Jandarma Konumatı Osman Akif DEMİREL ve beraberindeki heyet Vali Gül’e bir brifing sundu.

“GAZİANTEP’İ SAĞLIK TURİZMİ MERKEZİ HALİNE GETİRMEK EN BÜYÜK ARZUMUZ”

Brifinginde, Şehrin ve bölgenin kültürel zenginliklerle dolu olduğuna vurgu yapan Vali Gül, bu değerlerin kente ayrıcalık kattığını ifade etti.

Vali Gül, “Gaziantep’i diğer merkezlere bağlayan Yesemek, Zeugma, Rumkale gibi önemli turizm merkezlerimiz var. Gaziantep’e gelen bir turistin ilimizde artı bir gün daha kalmasını nasıl sağlarız bunların çalışmasını yapmamız gerekiyor.Bunu şimdiden gündeme almamız lazım. Yine spor ve sağlık turizmi de son derece önem taşıyor. Şehir Hastanesi yapılıyor, sağlık turizminde sadece yurtiçinde değil yurtdışından da insanlar gelecekler. Aynı şekilde turizm için spor organizasyonları da önem taşıyor. Tüm bunların belirli bir organizasyon ve takvim içerisinde planlamamız ve harekete geçmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

20.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz