21 Eylül 2021 Salı
SERİYE DEVAM

SERİYE DEVAM

Yenemiyorsan yenilme.. Özellikle de deplasmanda.. Milli maçlar nedeniyle verilen aradan sonra Gaziantep FK deplasmanda Antalyaspor'dan da puan almayı başardı.

Maçın hemen başında yediği golle mağlup duruma düşmesine rağmen, üstelik de 2 kırmızı kartla sahada 9 kişi mücadele ederken ,maçın son 20 dakikasında bulduğu golle sahadan 1-1'lik skorla ayrılarak beraberlik serisini devam ettirdi.

Teknik Direktör Sumudica'nın cezası nedeniyle tribünde olduğu maçta sahada ki oyun disiplininde gevşeme ve boşluk olduğu, görülen lüzumsuz kırmızı kartlarla gün yüzüne çıktı.. Poldoskili, Nuri Şahin’li üst düzey oyuncularının yanı sıra küçümsenemeyecek kaliteli kadrosu bulunan Antalyaspor kırşısında ikinci yarı yapılan oyuncu değişiklikleri sonuca doğrudan etki yaptı. Dokuz oyuncu ile mücadele ederken karakterli mücadele gücü yüksek bir oyun sergilediler. İkinci yarıdaki Morias’in çift sarıdan kırmızı kartı neyse de, Mirallas'in sarı kartına rağmen, daha maçın ilk devresi dolmadan rakibine kafa atması kabul edilir gibi değil. Her hafta maçın adamı olmayı başaran kaleci Günay'in yanına genç Furkan'ı bu hafta eklersek abartı olmaz. Beraberliği sağlayan attığı golün yanısıra oyuna girdiği son 20 dakikada ki mücadelesi kayda değer.

Antalyaspor'un kaliteli ve şöhretli kadrosuna rağmen her ne kadar rakip de maçı 9 kişi tamamlasa da iki oyuncu eksiğine rağmen oyundan düşmeyip, beraberliği sağlamak ve maçı bu skorla bitirmek övgüye değer. Bir puan iyi puan... Tebrikler

18.10.2020 (Turan UYSAL)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

YENEMİYORSAN YENİLME

SONUÇ VE SKOR

ATAMAYANA ATARLAR

KORKU VE CESARET

SEZON HAYIRLI OLSUN

TEBRİK ve TEŞEKKÜR

BİTSE DE GİTSEK

İSTİKRARSIZLIK

NELER OLUYOR