Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gazi şehirliler, eğlenceli aile kamplarında keyifli etkinliklerle buluşuyor

Haber Giriş Tarihi: 29.07.2022 10:29
Haber Güncellenme Tarihi: 07.12.2023 13:24
Kaynak: İHA
Gazi şehirliler, eğlenceli aile kamplarında keyifli etkinliklerle buluşuyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Erikçe Macera Parkı ve Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezinde kurduğu Eğlenceli Aile Kamplarında Gazi şehirli ebeveynler ve çocukları keyifli etkinliklerle buluşuyor.
Fiziksel ve zihinsel beceri gerektiren aktivitelere katılım sağlayan aileler, Erikçe Macera Parkı’nda çadırlarda, Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nde ise ahşap bungalov evlerde konaklıyor. Kamplarda okçuluk, bisiklet, oryantiring, eğitsel oyun, survivor parkuru, müze gezileri, değerler eğitimi ve kano gibi etkinliklerle eğlenceli vakit geçiriyor.
Aileler, Erikçe Macera Parkı için https://t.co/3jmdRwXzeY adresinden, Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi içinse https://t.co/g7xAeX2fm7 adresinden başvuru formlarını doldurabilir.
Her ailenin en fazla 3 çocukla katılabildiği kamplarda, çocukların 3-16 yaş aralığında olması gerekiyor. Başvurusu kabul edilen ve özel aracı bulunmayan misafirlerin ulaşımı, büyükşehir yetkililerince sağlanıyor. Kamplarda 1 gece 2 gün şeklinde konaklayan ailelerin kendi kişisel kıyafet ve eşyaları dışında başka bir şeye ihtiyaç duyması halinde gerekli tüm ihtiyaçlar kamplardaki yetkili ekipler aracılığıyla temin ediliyor.
Çeşitli etkinliklerin uzman eğitmenler denetiminde gerçekleştiği kamplarda, gerekli emniyet tedbirleri alınmadan istasyon ve ekipmanların kullanılması yasak olurken alandaki etkinlikler ve aktiviteler eğitmen nezaretinde yapılıyor.
Yüzme bilmeyenlerin eğitmen ve cankurtaran olmadan havuzu kullanmaları veya buna teşebbüs etmeleri kesinlikle yasak olup, bone, gözlük, şort, terlik ve havlu katılımcıların zorunlu getirmesi gereken malzemeler arasında bulunuyor.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.