Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Starkgen Jeneratör, MST İş ve Tarım Makinaları ile ELS Lift ürünleri hedef kitle ile buluşturuldu

Haber Giriş Tarihi: 07.10.2023 23:29
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 08:01
Kaynak: İHA
Starkgen Jeneratör, MST İş ve Tarım Makinaları ile ELS Lift ürünleri hedef kitle ile buluşturuldu

ASKO Holding şirketlerinden Starkgen Jeneratör, MST İş ve Tarım Makinaları ile ELS Lift, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarına (BUILDEAST) katılarak ürünlerini hedef kitlesi ile buluşturdu.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) iş birliğiyle düzenlenen fuarda, ASKO Holding standını ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, ASKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’ye ürünlerle ilgili sunum yapıldı.

Starkgen Jeneratör Genel Müdürü Ömer Köse ile ASKO İş Tarım Makinaları Kıdemli İcra Kurulu Üyesi Özalp Kibar, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarında yüksek kaliteli elektrojen grupları sunarak enerji ihtiyacına katkı sağladıklarını söyledi.
Starkgen Jeneratör Genel Müdürü Köse, bu pazarlara uluslararası iş birlikleri ve bayiler aracılığıyla ihracat yaptıklarını kaydetti. Yakın gelecekte daha güçlü motorlar üretip jeneratör aplikasyonları yaparak pazara sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Köse, şöyle devam etti: “Starkgen, dayanıklılık, verimlilik ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurulmuş olup, özellikle dizel jeneratör setleri üretiminde uluslararası uzmanlık kazanmıştır. Beş yıl içerisinde dünya pazarında da markamızı duyurmayı hedefliyoruz. Konukoğlu Ailesi’nin 1900’lü yılların başından beri süregelen kalite anlayışını aynı şekilde sürdürerek farklılığımızı ortaya koymayı hedefliyoruz.”

Ürün yelpazesinin 10 kVA ile 2500 kVA arasında değişen kapasiteler sunarak farklı uygulama alanlarına hitap ettiğini anlatan Köse, sözlerini şöyle sürdürdü: “Starkgen; dayanıklılık, enerji verimliliği ve çevre uyumluluk konularında yüksek standartlara sahiptir. Çevre duyarlı enerji çözümleri sunma taahhüdünü sürdürüp müşterilerimize güvenilir bir enerji kaynağı sunarak çevre etkileri minimize etmeye odaklanıyoruz. BUILDEAST gibi önemli organizasyonlarda yenilikçi enerji çözümlerimizi sergileyerek endüstri liderliğini sürdürüp müşterilerimize doğrudan etkileşim kurma fırsatı sunuyoruz. Gelecekteki enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Köse, Sterkgen Jeneratör’ün “SGT 36- BX”, “SGT145-SX” ve “SGT385-PW” modeli olmak üzere üç ürünü BUILDEAST Fuarında hedef kitleleriyle buluşturduklarını belirtti.


Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.