Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ajanslar bir çatı altında

Haber Giriş Tarihi: 28.11.2022 16:40
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 12:28
Kaynak: İHA
Ajanslar bir çatı altında

Gaziantep’te faaliyet gösteren seçkin reklam ajanslarından oluşan isimlerden kurulan Reklam Ajansları Cemiyeti ( R.A.C ) 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Gaziantep Ticaret Odası Meclis Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilen Reklam Ajansları Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanlığına Geveze Ajans Sahibi Ömer Kaplan seçildi. 

Reklam Ajansları Cemiyeti ( R.A.C ) Yönetimi;

 Başkanı: Ömer Kaplan,Yönetim Kurulu;  Murat Balcı, Mustafa Emre Oruç, Okan Tuzcuoğlu, Salih Karadeniz, Fatih Temiz, Mazlum Taner Sayın, Abdullah Bulut, Davut Türkkan, Abdullah Çalışkan, Erkan Oruç, Mustafa Mutlu, Abdullah Özmimar                    

Reklam Ajansları Cemiyetin üyelerinin yoğun katılım gösterdiği Genel Kurulda üyelerinde oy birliği ile 3 yıl boyunca görev yapacak Cemiyetin yönetim kurulu ve başkanı seçildi. Gaziantep için çok önemli bir adım olan bu oluşum için Yönetim Kurulu ortak bir basın açıklaması yayımladı.

“Seçkin Reklam Ajanslarının 2022 yılı ortalarında bir araya gelerek karar aldığımız Reklam Ajansları Cemiyeti’nin  ( R.A.C )  hedeflerini ve vizyonunu belirledik. Türkiye’nin en çok ihracat yapan beşinci büyük şehridir,  Büyük Şehirlerin Büyük Markaları olmalı ve Kurumsallık adımlarını daha hızlı atıp adını Dünya’ya tanıtan markalar çıkmalıdır. Bu anlamda birçok marka ile görüşüp onları hedeflerine ulaştırmak için tüm yeteneklerimizi sergileyeceğiz. E- Ticaret, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya, Prodüksiyon ve Reklamcılık alanlarında Gaziantep’i en üst seviyelere çıkarmak hedefindeyiz. Gaziantep’te başlayan bu oluşum zamanla büyüyüp farklı şehirlerde şubeleşerek ülkemize faydalı bir STK olma hedefindeyiz. Reklam Ajansları Cemiyeti’miz ( R.A.C ) tüm meslektaşlarımıza kapılarını açmış ve her konuda iş birliği yapmaya hazırdır. Hedefimiz Şehrin akışını değiştirecek yeni projeler üretmektir ve çok yakında açıklayacağımız projelerle önemli adımlar atacağız. Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür eder Cemiyetimizin Gaziantep’imize hayırlı olmasını dileriz.”

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.