Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ASKIDA BİLET, MUTLU ETTİ

Anadolu Ateşi Gaziantep Şubesi Dansart  ile İpekyolu Rotary Kulübü tarafından organize edilen ‘Askıda Bilet’ kampanyası ile,  kırsalda eğitim gören yüzlerce öğrenci ilk defa yakından sahnede gösteri izleme mutluluğunu yakaladı. Kıvılcımlar Grubu gösterisinde elde edilen gelirlerle de konteyner kentteki ailelere çamaşır makinası ve çocuklara oyuncak alınacak.

Haber Giriş Tarihi: 19.02.2024 13:38
Haber Güncellenme Tarihi: 19.02.2024 13:38
Kaynak: Haber Merkezi
guncelgazete.com
ASKIDA BİLET, MUTLU ETTİ

Anadolu Ateşi Gaziantep Şubesi’nin Dansart  Kıvılcımlar Gurubu, bu kez depremzedeler için sahneye çıktı. Dansart ve İpekyolu Rotary Kulübü tarafından gerçekleştirilen ‘Askıda Bilet’ kampanyası sayesinde, kırsaldaki çocuklar ilk defa  görsel dans şöleni izleme fırsat buldu. Gösteriden elde edilen gelirlerle de Hatay’daki konteyner kentteki ailelere çamaşır makinesi ve çocuklara oyuncak alınacak.

Anadolu Ateşi Gaziantep Şubesi Dansart ile İpekyolu Rotary Kulübü tarafından organize edilen ‘Askıda Bilet’ kampanyası ile,  kırsaldaki okullarda eğitim gören yüzlerce öğrenci ilk defa yakında sahnede gösteri izleme şansı yakaladı.

Hayatlarında sanatsal ve kültürel hiçbir etkinliğe gitmemiş kırsalda yaşayan yüzlerce öğrenci il defa  Gaziantep Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde  Anadolu Ateşi Kıvılcımlar Grubu’nun gösterilerini izlemenin mutluluğunu yaşadılar.

CEYLAN: ÇAMAŞIR MAKİNALARI VE OYUNCAK ALINACAK

İpekyolu Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Ceylan, askıda bilet kampanyası sayesinde  çocukları hem  kültürel ve sanatsal etkinliklerle tanıştırma fırsatı yakaladıklarını belirterek ‘’Buradan elde edilen gelirle  Hatay’da konteyner kentte kalan depremzedelere çamaşır makinası ve çocuklara oyuncak alacağız. Acısını hala yüreğimizde hissettiğimiz depremin, çocuklarımızı üzerinde bıraktığı etkiyi  hafızalarından silmeye çalışıyoruz.”dedi.

GÖKALP: ÇOCUKLARDA, BİZDE MUTLU OLDUK

Dansart Yöneticisi Hakan Gökalp’te bu tür organizasyonlara destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirterek ‘’ Kültürel ve sanatsal her türlü faaliyetlere destek oluyoruz. Bu anlamda hayatında hiç sahne ve gösteri görmemiş, kırsalda zor şartlar altında yaşayan çocuklarımızı davet ettik. Onların da bu tür etkinliklerde yer almasını istedik. Çok mutlu oldular tabii ki bizde mutlu olduk. Bunun yanı askıda bilet kampanyasında elde edilen gelirlerle de depremzede ailelere çamaşır makinası ve çocuklarına oyuncak alıp hediye edeceğiz’’ dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.