Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bayram tedbirleri değerlendirildi

Gaziantep Valisi Kemal Çeber başkanlığında Kurban Bayramı tedbirleri genel değerlendirme toplantısı yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2024 15:26
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2024 15:26
Kaynak: Haber Merkezi
guncelgazete.com
Bayram tedbirleri değerlendirildi

Gaziantep Valilik Toplantı Salonu'nda Vali Kemal Çeber' in yönetiminde vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’ nı huzur ve güven içinde geçirmeleri amacıyla “Kurban Bayramı Öncesi Alınması Gereken Tedbirler” konulu toplantı düzenlendi. Toplantıya Vali Çeber' in yanı sıra, kamuda görev yapan kurum amirleri de katıldı.

Toplantıda güvenlik, sağlık, ulaşım, konaklama, belediye hizmetleri ve diğer kurumlarımızın görev alanındaki hususlar ile ilgili sunum yapıldı.

Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı nedeniyle kamu hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi, vatandaşlarımızın Kurban Bayramlarını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri amacıyla ilgili kurumların koordinasyon içerisinde çalışmasının önemini vurgulayan Vali Çeber konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Bilindiği üzere ilimizde, kurbanlık konusunda hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır. Vatandaşlarımız bu konuda endişe etmesinler. Bizler için önemli olan yaklaşan Kurban Bayramı sürecini sorunsuz şekilde geçirmektir. Bu konuda da Belediyelerimize, Tarım İl Müdürlüğümüze ve Güvenlik birimlerimize çok iş düşüyor.  Bizim üzerimize düşen ise ihtiyaç duyulduğunda işleri kolaylaştırmak ve destek vermektir. Özellikle İl Merkezi ve İlçelerimizde kurbanlık hayvan satışlarının yapıldığı kurban pazarlarında ekiplerimiz gerekli kontrolleri yapacak, çıkabilecek olumsuz durumlar ile ilgili her türlü tedbiri alıp yönetmeliklere uygun şekilde denetimlerini yapacaklardır.”

Gaziantep Valiliğinde gerçekleşen toplantı, sunumlar ve Valimiz Kemal Çeber’in konuşması ardından sonra sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.