Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CENGİZ ŞİMŞEK GÜVEN TAZELEDİ

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde yapılan seçimlerde mevcut Başkan Cengiz Şimşek güven tazeledi.

Haber Giriş Tarihi: 22.11.2022 15:15
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 07:04
Kaynak: İHA
CENGİZ ŞİMŞEK GÜVEN TAZELEDİ

Şehitkamil Kültür ve Sanat Merkezi'nde başlayan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyet seçim toplantısına katılım yoğun oldu. Sanayicilerin 7 kişilik müteşebbis heyetini belirlemek için oy kullandığı seçimlerde Mevcut Başkan Cengiz Şimşek güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

OSB'NİN YAPISI

Gaziantep OSB müteşebbis heyeti Vali Davut Gül Başkanlığında 15 asil, 11 yedek üyeden oluşuyor. Bunlardan 7 asil üye seçimle belirlenirken, 8 üye ise Valilik, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ticaret Odası, Sanayi Odası, GASİAD ve GOSİAD'ın verdiği temsilcilerden oluşuyor.

KATILIM YOĞUNDU

Seçime Vali Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan yardımcısı Osman Toprak,  Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve çok sayıda sanayici katıldı.

ŞİMŞEK ÖNEMLİ PROJERE İMZA ATTI

Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek, 50 Yatak kapasiteli Travmatik Acil Durum Hastanesinin yanı sıra Fırat soyunun OSB'ye gelmesi ve Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Erikçe Köprülü Kavşağı Yapım İşi Projesiyle önemli başarılara imza attı. Her projede Ankara'nın yolunu tutan Cengiz Şimşek ve yönetim kuruyu üyeleri görev süreleri boyunca tarih yazdı. OSB'de ilk olarak 50 yataklı Travmatik Acil Durum Hastanesi için beklenen hamle yapıldı. Gaziantep Organize Sanayi Bölge Başkanı Cengiz Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, önemli başarılara imza attı.

 

CENGİZ ŞİMŞEK'İN LİSTESİ ŞÖYLE OLDU

ASİL

Cengiz Şimşek

Özgür Özdağlı

Mehmet Özmen

Hüseyin Ulutaş

Yaşar Erturhan

Ercan Sayın

Necmettin Memiş

 

YEDEKLER

Bayram Kemal Kılıç

Ferhan Sağım

Uğur Nacar Kahya

Hakan Aslansoy

İrfan Kılınç

Mehmet Özkaya

Fazıl Özyaşar

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.