Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

GAÜN GENEL SEKRETERİ DR. BUDAK ERASMUS PERSONEL EĞİTİM HAFTASINA KATILDI

Haber Giriş Tarihi: 15.11.2022 16:20
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 11:22
Kaynak: İHA
GAÜN GENEL SEKRETERİ DR. BUDAK ERASMUS PERSONEL EĞİTİM HAFTASINA KATILDI

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Genel Sekreteri Dr. Muhammet Musa Budak, GAÜN Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından Uşak Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülen “Seven Doors to Europe” isimli konsorsiyum projesi kapsamında Bulgaristan The Southwest University Neofit Rilski’de Erasmus+ Personel Eğitim Haftasına katıldı.

 Erasmus+ programına dahil olan üniversitelerde belirli aralıklarda personel eğitim haftaları düzenlendiğini belirten Dr. Muhammet Musa Budak, belirli konuları ve hedef grupları konu alan bu haftaların Erasmus+ Programı kapsamında çalışan üniversiteler için, uluslararası alanda Üniversitemizin tanınırlığını sağlamak, uluslararası çerçevede akademik iş birliği faaliyetlerini yürütmek ve yurtdışında bulunan yükseköğretim kurumlarıyla iş birliği protokolleri imzalamak için önemli faaliyetler olduğunu belirtti.

 Eğitim Haftası süresince programa katılan farklı ülkelerden gelen yükseköğretim kurumları ile Erasmus+ programı kapsamında ikili iş birlikleri kurmak için pek çok teklif aldığını anlatan Dr. Budak, bu üniversitelerin ders içerikleri ve bölümlerini inceledikten sonra Erasmus+ İkili Anlaşması yapmaya karar vereceklerini söyledi. Dr. Budak Eğitim Haftası Programı kapsamında Gaziantep Üniversitesi eğitim programları hakkında sunum yaptı.

 

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.