Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gaziantep Vergi Dairesi ve Yeniden Refah Partisi'nden NTO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber Giriş Tarihi: 09.11.2022 10:23
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 12:16
Kaynak: İHA
Gaziantep Vergi Dairesi ve Yeniden Refah Partisi'nden NTO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Tarık Törer, Nizip Vergi Dairesi Müdürü İzzet Tahmisci ve Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanlığı Nizip Ticaret Odası'nı (NTO) ziyaret etti.

NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt tarafından karşılanan ve aralarında Gaziantep Vergi Dairesi Grup Müdürleri Ali Cibik, Barış Sönmez ve Yeniden Refah Partisi Nizip ilçe teşkilatı üyelerinin de bulunduğu heyet, NTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, vergi sisteminde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Toplumda vergi bilincinin gelişmesine yönelik tüm çalışmalara destek verdiklerini dile getiren NTO Başkanı Özyurt "Bizler Nizip Ticaret Odası olarak verginin en sağlıklı kamu geliri olduğu bilincindeyiz. Ülkemizin kalkınmasına destek verme bilinciyle hareket ederek çalışmalarımızı sürdürdük ve bundan sonra da sürdürmeye vermeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Mükelleflerin talepleri doğrultusunda sorun ve ihtiyaçlara yönelik çözümler üretilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Tarık Töre ise "Vergi yükümlülüklerini tam ve zamanında yerine getirerek ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan Nizip Ticaret Odası üyelerine ve tüm mükelleflere teşekkür ediyorum." dedi.

Yeniden Refah Partisi Nizip ilçe teşkilatına da firmaların sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getiren NTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, sorunların çözüm bulması amacıyla destek vermeleri talep edildi.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.