Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

GTO Heyeti’nden GAÜN’e ziyaret

Haber Giriş Tarihi: 24.11.2022 19:12
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 12:31
Kaynak: İHA
GTO Heyeti’nden GAÜN’e ziyaret

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) 41 Nolu Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi Başkanı Ökkeş Gün, meslek Komite üyeleri ve GTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yetkinşekerci ile birlikte Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’na ziyarette bulundu. 

Ziyaretleri kapsamında GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü  Prof. Dr. Atilla Ahmet Uğur, Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Erhan Akardeniz, Doç. Dr. Cuma Ercan ve MYO görevli öğretim üyeleriyle bir araya gelen GTO Heyeti, Sigortacılık Sektöründe Üniversite-Acente işbirliği konusunda istişareler yapıp, değerlendirmelerde bulundu.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) 41 Nolu Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi Başkanı Ökkeş Gün, üniversite ile özel sektör arasındaki işbirliği olanaklarının geliştirilmesi açısından önemsedikleri ziyaretlerini önümüzdeki dönemde arttırarak sürdüreceklerini söyledi. Gün, “Ziyaretimiz sırasında sektörümüz ve işbirliği alanlarında istişarelerde bulunduk. Gayet verimli görüşmelerimiz oldu. Kıymetli hocalarımıza ve idari personellerine misafirperverlikleri için temsil ettiğimiz meslek grubumuz adına teşekkürü borç biliyoruz. Sektörümüzü bilimle buluşturacak olmanın düşüncesi dahi bizleri heyecanlandırmaya yetti. Umarız önümüzdeki günlerde birlikte sektörümüzün gelişimine yönelik güzel ve başarılı çalışmalara imza atarız” diye konuştu.

GTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yetkişekerci de, GTO olarak üyelerinin gelişimi, değişimi ve daha rekabet edebilir hale gelebilmelerine olanak sağlamak için yürüttükleri mevcut projelere yenilerini eklemek için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.