Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MMO onurlandırdı

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 68. Yıldönümü nedeni ile MMO Gaziantep Şube binasında “Onur Yılı Plaket Töreni” düzenledi.

Haber Giriş Tarihi: 30.11.2022 16:42
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 12:07
Kaynak: İHA
MMO onurlandırdı

Plaket töreni öncesinde oda ve şube çalışmalarının değerlendirildiği, şube genel üye Toplantısı yapıldı. Genel Üye Toplantısı Şube Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Kocalar ve MMO Genel Başkanı Yunus Yener’in açılış konuşmaları ile başladı. Açılış konuşmalarında, Oda ve Şube Çalışmaları ile Ülke gündemine dair değerlendirmeler yapıldı. Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Kemal Keskin tarafından ise Oda/Şube Çalışmaları ve TMMOB Gaziantep İl Koordinasyon Çalışmaları hakkında bilgiler sunuldu. Akabinde Oda, Şube ve İKK Çalışmaları hakkında üyelerin görüş ve önerileri alındı.

Plaket Töreninde ise, Odamızın kuruluşundan bugüne tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak Oda’yı, mesleğini bu günlere taşıyan, özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan ve bir ömrü mesleğine adayan, meslekte 25, 40, 45, 50 ve 55. yılını dolduran, Oda Üyelerine Onur Plaketleri takdim edildi.

Meslekte 55. yılını dolduran Oda Üyeleri, Mehmet Önder Büdeyri, İsmail Özhelvacı ve Fethi Çeliktürk, Meslekte 50. yılını dolduran Oda Üyeleri, Mehmet Temin, Galip Renklidağ, Şevket Çimen ve Hüseyin Çevik, Meslekte 45. yılını dolduran Oda Üyeleri, Muharrem Gülsoy ve Hilmi Canbolat, Meslekte 40. yılını dolduran Oda Üyeleri Ramiz Atakan, Doğan Karakaş, Mehmet Mazıcıoğlu, Haydar Düzgören, Selçuk Eriş, Şükran Arslasnoğlu Kayacan, Mustafa Özgüven, Yusuf Çelik ve Mehmet Metin Sökücü, Meslekte 25. yılın dolduran Oda Üyeleri, Hasan Ali Şahin, Akif Öz, Mehmet Kılınç, Tolga Saruhan, Ali Tolga Bozdana ve Mehmet Bora Zor’a Onur Plaketleri takdim edildi.

Plaket Töreni sonrasında ise Şubemiz kafeterya katında meslektaşlarımızdan oluşan Şube Müzik Grubunun müzik dinletisi eşliğinde kokteyl düzenlendi. Başkan Aykut Kocalar, törenin kapanışında Şube Yönetim Kurulu adına, plaket alan tüm üyeleri kutlayarak, meslekte nice yıllar dileklerini iletti ve plaket törenine katılan tüm Oda Üyelerine ve ailelerine teşekkür etti.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.