Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MUHTARLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU'NA ÖVGÜ

Yapılan seçimler sonucu mazbatasını alan muhtarlar, Şehitkamil Belediye Başkanlığına seçilen Rıdvan Fadıloğlu ile çalışacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 14.04.2019 14:04
Haber Güncellenme Tarihi: 30.11.2023 11:47
Kaynak: İHA
MUHTARLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU'NA ÖVGÜ

Önceki dönemde görev yapan muhtarlar, Rıdvan Fadıloğlu ile çalışmaya devam etmenin memnuniyetini yaşadıklarını dile getirdiler.

Şehitkamil'deki muhtarlar, gerçekleştirilen 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası mazbatalarını alarak göreve başladı. Mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini arttıracak hizmetleri belediye başkanı ile istişare eden ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili belediye başkanına bilgi veren muhtarlar, 5 yıllık görev süreleri boyunca halkın huzur, güven ve mutluluğu için çalışacaklar. Önceki dönemde Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte mesai yapan muhtarlar, Başkan Fadıloğlu ile tekrar çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. İlk defa seçilen muhtarlar ise Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte halka hizmet edecek olmanın heyecanını taşıdıklarını ifade ettiler. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'ndan övgüyle bahseden muhtarlar, Başkan Fadıloğlu ve ekibine yeni görev dönemi için başarı diledi.

BAŞKANIMIZLA ÇOK DAHA GÜZEL İŞLER YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM

5 yıl süresince Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile çalışacak olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Çamlıtepe Mahalle Muhtarı Mehmet Cemil Şahin, şunları söyledi:

"Halkımızın teveccühü ile Şehitkamil Belediyemizin de verdiği hizmet desteğiyle güzel işler başardık. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde hem biz hem de Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, güzel bir oy oranıyla göreve seçildik. Halk bizden hizmet bekliyor. Tabi önceki dönemde mahallemizde çok sayıda proje hayata geçirildi. Parklar, spor tesisi, mesire alanı, ticaret merkezi, sosyal tesis gibi hizmetler Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu tarafından yapıldı. Ben, Başkanımızı bir abi olarak çok seviyorum. Başkanımızın mahallemize, bölgemize karşı ayrı bir sevgisi var. Başkanımıza mahallem adına sonsuz teşekkür ediyorum. Başkanımızın telefonu sürekli açık. Başkanımız, bizi her zaman kapıda karşılar ve tekrar kapıda uğurlar. Başkanımız, mahallemizi sürekli ziyaret ediyor. Başkanımızla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Başkanımız ile 5 yıl daha çalışacak olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyorum. Her zaman Başkanımızın ve ekibinin yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum."

BAŞKANIMIZ, HAKLI TALEPLERİMİZDE HEP YANIMIZDA OLMUŞTUR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından gerçekleştirilen hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yaprak Mahallesi Muhtarı Cesur Kıvanç, "Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nun bugüne kadar yaptığı hizmetlerden son derece memnunum. Özellikle temizlik konusunda, her ay mahallemize bir ekip gelmektedir. Bu konuda çok memnunuz. Her türlü ihtiyaçlarımızı Muhtarlık Masası ile çözebiliyoruz. Bu dönem içerisinde de Başkanımızla çalışacağım için çok sevinçliyim. Başkanımıza yeni görev dönemi için başarılar diliyorum. Başkanımızın en sevdiğim huyu, haklı taleplerimizde hep yanımızda olmuştur. Taziye evi istemiştik, sağ olsun hemen yaptı. Başkanımızın yanına yeter ki haklı gidin. Haklı giderseniz Sayın Belediye Başkanımız, sorunları çözüyor. Mahallemiz, yapılacak hizmetlerle bu dönemde cazibe merkezi olacak" şeklinde konuştu.

ÇOK ADALETLİ BİR BAŞKAN

Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile çok uyumlu bir çalışma yürüttüklerini aktaran Burak Mahalle Muhtarı Hanifi Özkesen, "Son 10 senedir Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ile çok uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah bu dönemde de elimizden geleni yapacağız. Sağ olsun Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, ne istesek olacak işe hemen 'tamam' diyor. Olmayacak işe de 'bu iş olmaz' diyor. Çok adaletli bir Başkan. Allah, kendisinden razı olsun. 10 yıl önce mahallemizde sadece 1 park vardı. Şimdi 13 adet parkımız var. Sosyal tesisimiz var. Pazar yeri yapılıyor. Başkanımıza yeni görev döneminde başarılar dilerim. Allah, Başkanımızı başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.