Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Niziplilerden Kızılay’a tam destek

Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve beraberindeki heyet Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 22.01.2020 12:07
Haber Güncellenme Tarihi: 06.12.2023 00:19
Kaynak: İHA
Niziplilerden Kızılay’a tam destek

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkan Yardımcısı Bülent öğüt, Türk Kızılay Nizip Şube Başkanı Mehmet Genç ve beraberindeki heyet ile Nizip için yapılabilecek projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Türk Kızılay'ının yapacağı tüm faaliyetler ve projelerinde Nizip Ticaret Odası olarak destek olmaya hazırız.” dedi.

Türk Kızılay'ının yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi sahibi olduklarını belirten NTO Başkanı Özyurt şunları ifade etti: “Türk Kızılay'ının yapacağı faaliyetlerde üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. NTO yöneticileri olarak farklı bir karar aldık. Bu yıl Nizip’te üç veya dört yerde belirli noktalar oluşturup ramazan ayı boyunca bin ile bin beş yüz ihtiyaç sahibi aileye üç çeşit yemek dağıtımı yapacağız. NTO olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yılda iki kez düzenlediğimiz kan bağışı kampanyalarımız bulunmaktadır. Bunların dışında sizlerin bizlere önerebileceğiniz ve bizim yapabileceğimiz her ne faaliyet varsa her zaman yanınızdayız.” şeklinde konuştu.

Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım ise Nizip Ticaret Odası ile birlikte Nizip için neler yapılabiliriz bugün bunları konuşmak için sizleri ziyaret etmekteyiz. Bu konuda üniversitemizi ve Nizip Belediye Başkanımızı da ziyaret ettik. İnşallah güzel çalışmalar planlıyoruz, yapacağımız faaliyetler de sizlerle de beraber olursak çok seviniriz. Çünkü sizlerin hayırseverliğini ve farklı dönemlerde Nizip için yaptıklarınızı daha ötesinde ülkemiz için yaptığınız çalışmaları da biliyoruz. Bizleri bugün kabul ettikleri için Nizip Ticaret Odası başkanlarımıza ve NTO Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkan Yardımcısı Bülent öğüt tarafından NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak’a Türk Kızılay’ı gönüllüsü rozeti takıldı.

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.