2 Ekim 2023 Pazartesi
GKV Türkiye finallerinde yarışacak

GKV Türkiye finallerinde yarışacak

Ankara’da 6-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Genç Kızlar Voleybol Türkiye Finalleri’ne katılan 8 takımı arasında yer alan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Genç Kızlar Voleybol Takımı, final öncesi Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.

Spor kenti Gaziantep’te başarılar her geçen gün artarken kent tarihinde ilk kez Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Genç Kızlar Voleybol Takımı, Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasında yer alarak Türkiye finallerine katılmak üzere Ankara’ya gidiyor. Şampiyon takımı kabul eden Gaziantep Valisi Davut Gül başarılarından dolayı GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki ve sporcularla teknik heyeti kutlarken Türkiye Şampiyonluk kupasını Gaziantep’te görmek istediğini ifade etti.
GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki ve beraberindeki genç kızlar voleybol takımı sporcularıyla uzun uzun sohbet eden Vali Gül, sporun her alanında her geçen gün daha çok başarılar elde edildiğini ifade ederek Türkiye Finallerine katılacak olan GKV Özel Liseleri Genç Kızlar Voleybol Takımı sporcuları ve teknik heyetine başarılar diledi. Spor dallarının tamamına yakınının GKV Özel Okullarında gerçekleştirildiğini ifade eden Genel Müdür İsmet Tiryaki’de bireysel ve takım sporlarında birçok başarıya imza attıklarını ve voleybol alanında bir lise takımının Gaziantep tarihinde ilk kez Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandığını sözlerine ekledi.
Voleybol antrenörü Ali Bağcı tarafından Türkiye finallerine hazırlanan GKV Özel Liseleri Genç Kızlar Voleybol Takımı, 6-11 Haziran tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek olan Genç Kızlar Voleybol Türkiye Finalleri’yle ilgili hazırlıkların devam ettiğini de ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, Türkiye’nin en iyi 8 takım arasında yer almanın kendileri için onur verici olduğunu da sözlerine ekledi.

1.06.2023 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz