24 Temmuz 2021 Cumartesi
Başkan Sucu’dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Sucu’dan Yeni Yıl Mesajı

CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, yeni yıl nedeni ile yayınladığı kutlama mesajında 2019 yılının tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Sucu yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

2018 yılında da ne yazık ki her türlü ekonomik sorunları, adaletsiz yargılamaları, terör olaylarında verdiğimiz şehitlerimizin acısını defalarca yaşadık. Yurt içinde ve dışında hain pusularda Mehmetçiklerimiz şehit oldu. Yurdun dört bir yanı kepenk indiren, dükkanını bir daha açamayan esnaflarımız ile doldu.

2018, her alanda demokrasi dışı uygulamaların arttığı, hukuk devleti ilkesinin tahrip edildiği, ekonominin daha da kötüleştiği, işsizlik ve yoksulluğun derinleştiği bir yıl olarak tarihteki yerini alıyor.

Acılar, kan ve gözyaşı geride kalsın, çocuklarımız yarınlarından endişe duymasın istiyoruz.

Ülkemiz için, geleceğimiz için, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için şimdi tarihi bir dönüm noktasındayız. Mart 2019 Yerel Seçimleri Türkiye için yeni bir başlangıç olacaktır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimizi yeniden hakettiği yere taşıma konusunda halkımıza güveniyoruz.

Bu karamsar tabloya rağmen geleceğe güvenle bakmak, barış ve huzur içinde yaşamak, umutsuz kalmamak umuduyla yeni bir yılı karşılıyoruz.

2019’un geçmişin bütün kötülüklerinden arındığı, barış, huzur, adalet ve özgürlük yılı olması umuduyla başta hemşerilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu, başarılı bir yıl diliyorum.

31.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz